росія вдарила по стоянці з бензовозами і газовозом на півдні Одещини, є загиблий та поранені

росія вдарила по стоянці з бензовозами і газовозом на півдні Одещини, є загиблий та поранені

росія вдарила по стоянці з бензовозами і газовозом на півдні Одещини, є загиблий та поранені

Київ • “Газета24”

 • 2869 перегляди

Російські війська атакували Білгород-Дністровський район Одеської області, внаслідок чого загинула одна людина та ще четверо
отримали поранення. Пожежа на стоянці вантажного транспорту, де горіли бензовози та газовоз, була ліквідована рятувальниками.

В Одеській області через російські удари по Білгород-Дністровському району загинула людина, ще 4 поранені, повідомили у п’ятницю голова Одеської ОВА Олег Кіпер та у ДСНС України у соцмережах, пише “Газета24”.

Чергова цинічна атака ворога по цивільній інфраструктурі півдня Одещини. Внаслідок ворожих ударів виникла пожежа на стоянці вантажного транспорту. Загорілися порожні бензовози та газовоз. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу. На жаль, внаслідок атаки загинула одна людина. Ще четверо отримали поранення, одну постраждалу особу госпіталізовано

– повідомив Кіпер.

За даними ДСНС, внаслідок атаки на стоянці за межами населеного пункту зайнялися 2 бензовози та 1 газовоз. Гасіння пожежі ускладнювали повторні повітряні тривоги. На місці працювали 13 рятувальників та 3 одиниці техніки ДСНС.

Юлія Шрамко

Війна в Україні

Теракт

Вибухи

Пожежі

Повітряна тривога

Війна в Україні

Олег Кіпер

Одеська область

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *