рф масовано атакує енергооб’єкти ДТЕК на Дніпровщині впродовж двох діб

рф масовано атакує енергооб'єкти ДТЕК на Дніпровщині впродовж двох діб

рф масовано атакує енергооб’єкти ДТЕК на Дніпровщині впродовж двох діб

Київ • “Газета24”

 • 4262 перегляди

Окупанти безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру дронами та артилерією. На деяких об’єктах виникли пожежі, пошкодження
значні.

Впродовж останніх двох днів російські війська масовано атакували енергооб’єкти ДТЕК у Дніпропетровській області. Про це повідомляє “Газета24” з посиланням на пресслужбу ДТЕК.

Деталі

Окупанти безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та артилерією.

На деяких об’єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів. Пошкодження значні, відновлювальні роботи тривають без упину

– повідомили в ДТЕК.

Нагадаємо

17 червня російські окупаційні війська атакували енергетичний обʼєкт ДТЕК на Дніпропетровщині. Внаслідок удару без світла залишилися 19,4 тис. родин у 139 населених пунктах.

Також “Газета24” повідомляв, що влада розпочала примусову евакуацію родин з дітьми ще з 23 населених пунктів Синельниківського району Дніпропетровської області.

Євген Устименко

СуспільствоВійна в Україні

Теракт

Вибухи

Евакуація

Пожежі

Енергетика

Війна в Україні

Відключення світла

Електроенергія

Дніпропетровська область

ДТЕК

Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *